Aktualności

WYNIKI GPTB 2019

WYNIKI GPTB 2019


Grand Prix Traktu Brzeskiego 2019 za nami!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za kilka miesięcy wspólnej biegowej zabawy.

Trasa tegorocznego Grand Prix rozpoczęła się tradycyjnie półmaratonem w Wiązownie, następny etap to majowy Mińsk Mazowiecki, w czerwcu biegaliśmy  w Białej Podlaskiej, a w lipcu - po raz pierwszy w ramach naszego cyklu - w Miedzyrzecu Podlaskim. Finał odbył się w ostatnią niedzielę sierpnia w Siedlcach.

Klasyfikacja Kobiet Open

1 Śliwiak Justyna (Warszawa)

2 Shumik Alena (Brest)

3 Biernat Katarzyna (Siedlce )

4 Chustecka Anna (Wisznice)

5 Mikucka Aleksandra (Janów Podlaski)

6 Pajdosz Katarzyna (Biała Podlaska)

 

Klasyfikacja Mężczyzn Open

1 Chruściel Jacek (Międzyrzec Podlaski)

2 Nowakowski Tobiasz (Stanisławów)

3 Dziadzishchau Aliaksei (Brest)

4 Pauliuchuk Aleh (Brest)

5 Jastrzębski Paweł (Siedlce)

6 Bąk Mikołaj (Warszawa-Wesoła)

 

Kategorie wiekowe Kobiety

K-20

1 Wieczorek Zuzanna (Biała Podlaska)

2 Mishkovich Anastassia (Brest)

3 Łukaszuk Izabela (Międzyrzec Podlaski)

K-30

1 Kaska-Łobodowska Ewelina (Siennica)

2 Biernacka Agnieszka (Siedlce)

3 Cymborska Jolanta (Warszawa)

K-40

1 Osińska Monika (Łuków)

2 Gudanis Izabela (Wyszków)

3 Hołubiec Agnieszka (Siedlce)

K-50

1 Żebrowska Jolanta (Puławy)

2 Bakalarska Mariola (Warszawa)

3 Sikora Renata (Leśna Podlaska)

 

Kategorie wiekowe Mężyczyźni

M-20

1 Świerczyński Norbert (Dębe Wielkie)

2 Myszkiewicz Maciej (Warszawa)

3 Abramowski Mateusz (Kałuszyn)

M-30

1 Skraburski Tomasz (Styrzyniec)

2 Zhasko Anton (Brest)

3 Zalewski Karol (Wiśniew)

M-40

1 Czyżowski Marek (Mińsk Mazowiecki)

2 Jóźwicki Jakub (Łaskarzew)

3 Łastowiecki Radosław( Mińsk Mazowiecki)

M-50

1 Ziółkowski Juliusz (Siedlce)

2 Majewski Andrzej (Biała Podlaska)

3 Gryciuk Walenty (Nurzec-Stacja)

 

W całym cyklu zostało sklasyfikowanych 138 uczestników (45 kobiet i 93 mężczyzn),

którzy otrzymali pamiątkowy wieszak na kolekcję zgromadzonych medali.