Aktualności

NA POCZĄTEK WIĄZOWNA

NA POCZĄTEK WIĄZOWNA


Już 4 marca po raz czwarty oficjalnie wystartujemy trasą Traktu Brzeskiego.
38 Półmaraton Wiązowski coraz bliżej!
Biegacze ponownie mają do wyboru dwa dystanse: 5 km i półmaraton.

Z uwagi na przypadającą w tym roku 100-tną rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę Półmaraton Wiązowski odbędzie się pod hasłem "Biegnę dla Niepodległej", a wszyscy zawodnicy (od krasnoludka do seniora) otrzymają  koszulki z nadrukiem na rękawie:
"Dla Niepodległej 1918 - 2018".

Na trasie półmaratonu pojawi się 7-osobowa drużyna pacemakerów w specjalnych zielonych koszulkach. Poprowadzą Was oni równym tempem, od startu do mety na następujące czasy: 1:20, 1:30, 1:40, 1:50, 2:00, 2:10 i 2:20.

W tym roku po raz pierwszy możecie wybrać pomiędzy pakietem z koszulką i bez koszulki - ale tylko do końca stycznia! Zapisując się na bieg w lutym, nie będzie już opcji zakupu pakietu bez koszulki.

Do końca stycznia obowiązują niższe wpisowe na zawody. Za udział w biegu głównym 21,097 km zapłacicie 60 zł za pakiet z koszulką i 45 zł za wariant bez koszulki, zaś za start w Wiązowskiej
5-tce 40 zł za pakiet z koszulką lub 25 zł za pakiet bez koszulki. Od 1 do 24 lutego opłaty rosną odpowienio do 80/50 zł, a jeszcze później do 100/70 zł za pakiet.

Lista zapisanych uczestników zwiększa się z dnia na dzień. Mamy już ponad 1300 biegaczy.
Czy w tym roku padnie rekord frekwencji? Wśród nazwisk nie zabraknie też znanych osobistości ze świata sportu – z numerem 1 wystartuje nasz olimpijczyk Robert Korzeniowski.  

Regulaminy i zapisy dostępne są na stronie Biegu: http://wiazownapolmaraton.pl/xxxvi-polmaraton-wiazowski/zapisy/

Do zobaczenia na trasie Traktu!